OM OSS

____________________________

Tritonos Gruppen ble startet i 1999 og er i dag kanskje en av landets mest komplette totalleverandører innen teknisk produksjon for konserter, festivaler, teatre, eventer og andre sceneproduksjoner. Vi leverer både rent utleie av utstyr og totalproduksjoner med teknikere. Vi har i tillegg en installasjonsavdeling, hvor vi leverer løsninger til blant annet kulturhus, kirker, skoler, klubber og treningssentre. 

 

Hvorfor nettopp oss?

 

Som leverandør er vi selvforsynte på det meste innen lyd, lys, AV, backline og scene. Dette i kombinasjon med spennvidden av erfaring rundt arrangementer, gir oss en unik kompetanse hvor vi er i stand til å løse de mest kompliserte utfordringer. I tillegg har vi et stort nettverk av samarbeidspartnere som kan dekke ekstraordinære behov du måtte ha til arrangementet.

I Tritonos Gruppen er vi genuint opptatt av at du alltid sitter igjen med en god opplevelse, noe som gjenspeiles i vår kunnskap, kvalitet og trygghet.

 

Vårt fokus

Vi etterstreber å være blant de beste når det gjelder kvalitet, service og innhold. For oss er det viktig at gjennomføringen blir så vellykket som mulig, hver eneste gang. Dette innebærer en oppdatert utstyrspark, tett oppfølging og ikke minst god planlegging av jobbene. Kort fortalt – vi holder det vi lover, til en markedsdyktig pris.

Rask responstid er en viktig målestokk for vår serviceytelse.

Ta kontakt med oss, så diskuterer vi gjerne dine behov!  

Menneskene

Ivan Makedonov

Prosjektleder/Lyddesign

ivan@tgruppen.no

+47 906 22 017

Daniela Makedonov

Daglig leder- butikk

daniela@tgruppen.no

+47 911 96 449

Jerry Karlsson

Prosjekt / Account Manager

jerry@tgruppen.no

+47 412 97 821

Ole Daniel Lilleheier

Prosjektleder, AV, Lys

ole@tgruppen.no

+47 456 39 999

Eirik Grønvold

Lystekniker

eirik@tgruppen.no

+47 473 61 606

Lars Karlsen

Lydtekniker

lars@tgruppen.no

+47 412 29 573

Please reload

Slobodan "Slemo" Nikolic

Scene -Logistikksjef

slemo@tgruppen.no

+47 482 10 277

Zeljko Rogic

Servicetekniker / Rigger

zeljko@tgruppen.no

+47 466 25 974

Christian Magnussen

Lydtekniker

christian@tgruppen.no

+47 916 98 910

Elling Rognerud

Lystekniker

elling@tgruppen.no

+47 920 58 457

Krzysztof Podsiadlo

Lyddesigner, systech

k.podsiadlo@tgruppen.no

Aleksander Eriksen Saastad

AV/Rigger

aleksander@tgruppen.no

+47 988 82 420

Please reload